Aktuální počasí

Počasí dnes:

28. 3. 2024

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť. Denní teploty 12 až 16°C. Noční teploty 8 až 4°C.

Typ: výsledkový servis
Vítězové Jarní olympiády v Mariánských Lázních Ve středu 29. března 2017 uspořádal Sportovní klub Sportu pro všechny v Mariánských Lázních Jarní olympiádu oddílu předškoláků.

I když řady účastníků prořídly díky nemoci, na bojovém duchu malých sportovců to nebylo znát. Soutěžili ve dvou věkových kategoriích ve skoku do dálky (ze žíněnky na žíněnku), v hodu tenisovým míčkem „co nejdál“ a běhu na délku tělocvičny. Nadšení závodníků podpořili diváci většinou z řad rodičů. Roli rozhodčích si rozdělili obětaví cvičitelé sportovního klubu.  Všem děkujeme.
    Vítězem však nebyl jen ten, kdo získal medaili, nýbrž každý, kdo si olympiádu užil s radostí a chutí s jakýmkoliv výsledkem. Všichni účastníci byli odměněni diplomem a malým dárkem. Nejúspěšnějším olympijským závodníkem byla Kristýnka Hamplová, která získala tři zlaté medaile, jinými slovy „vyhrála, co mohla“.

Olympiáda je za námi a my už se těšíme na další veselé sportovní akce.  Děkujeme také MěÚ v  Mariánských Lázních za finanční podporu této akce.