Aktuální počasí

Počasí dnes:

19. 4. 2024

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky. Denní teploty 7 až 11°C. Noční teploty 3 až -1°C.

Typ: výsledkový servis
Offroadmaraton Drnovice 2017 Letošní seriál offroadmaratonu dojel do finále v sobotu 11. 11. 2017. Závěrečné klání otevřeli motorkáři závodem na dvě hodiny. Na 150 strojů vyrazilo v osm hodin ráno na téměř tříkilometrovou trať s výjezdy i sjezdy.

Oproti loňskému roku se startovalo směrem do kopce, což hned několika jezdcům dělalo velké problémy. Trať byla hodně mokrá a koleje v blátě vyžadovaly jezdeckou zkušenost. Většina závodníků se s terénem nakonec popasovala a naplno si užila poslední závodní kilometry.
     V tomto klání Karel Brabec do cíle dojel jako čtvrtý v kategorii mistr moto E2 a tím zároveň udržel čtvrtou pozici ve své kategorii. A v absolutním pořadí v počtu ujetých kilometrů ze všech účastníků celé sezony se Karel umístil na pozici 3.místa, a jak sdělil, s výkonem je velmi spokojený.