Aktuální počasí

Počasí dnes:

28. 3. 2024

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť. Denní teploty 12 až 16°C. Noční teploty 8 až 4°C.

Typ: výsledkový servis
KING´S CUP 2020 Letošní 29. ročník turnaje KING´S CUP byl spojen se zahájením oslav 115. výročí otevření hřiště v Mariánských Lázních. V podvečer turnaje byla slavnostně otevřena výstava historie golfu se zaměřením na náš region, které se zúčastnil místostarosta města Miloslav Pelc,prezident ČGF Zdeněk Kodejš,čestní členové klubu Oldřich Tobrman a Milan Veselý, současné vedení klubu prezident Jiří Pos, viceprezident Kirill Kožuchov, hospodář klubu Mária Stilerová, člen výboru Jan Katina a kurátor výstavy Vítězslav Hoffmann.Výstav bude otevřena pro veřejnost do 13.9.2020 od 9 do 18 hod.

V rámci zahájení oslav předal předseda společnosti Czech TOP 100 a.s. Jan Struž prezidentu RGCML Jiřímu Posovi plaketu s oceněním klubu mezi nejúspěšnější firmy v ČR.

V turnaji King´s Cup, který se hrál v sobotu 15.8.2020, startovalo 147 hráčů ve čtyřech výkonnostních kategoriích.  V kategorii Brutto zvítězil v mužích Dominik Šesták a v ženách Silvie Dittertová, v dalších kategoriích zvítězil Zdeněk Kodejš, Pavla Novotná a Julie Luhanová. Kompletní výsledky zde http://server.cgf.cz/TournResult.aspx?IDTournament=628140611.

Společenský večer s vyhlášením výsledků zahájil Západočeský symfonický orchestr Mariánské Lázně, který zahrál hymnu Royal golf clubů, kterou složil kanadský skladatel Steve Barakatt.