Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Finále Českomoravského poháru v moderní gymnastice v Břeclavi

Typ: informace
Finále Českomoravského poháru v moderní gymnastice v Břeclavi V pátek odjíždí dvě společné skladby z GSK Mariánské Lázně na Finále Českomoravského poháru do Břeclavi poté, kdy si vybojovaly ve čtyřech kolech Českého poháru postup mezi 10 nejlepších týmů.

Kategorie III (juniorky s kužely) postoupila z 2. místa v Českém poháru, kde startovalo 7 skladeb, kategorie I (mladší děvčata s obručemi) skončila v Českém poháru na 5. místě z celkového počtu 12 týmů. Držme oběma skladbám palce, ať to v sobotu cinkne.
     Nejlépe se oběma skladbám dařilo na domácím, druhém kole Českého poháru, který se konal za podpory města Mariánské Lázně, Karlovarského kraje, Živého kraje a Správy městských sportovišť Mariánské Lázně. Skladba s kužely zde vyhrála a mladší kolegyně skončily na 4. místě.